Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Uczniowie!

           W trosce o dobro dzieci i młodzieży od 2021 r. działa całodobowo przez siedem dni w tygodniu darmowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka (800 12 12 12) oraz specjalny, bezpieczny czat internetowy czat.brpd.gov.pl, gdzie dzieci i młodzież mogą porozmawiać o swoich problemach, doświadczanych trudnościach i otrzymać pełne wsparcie specjalistów, wspólnie z nimi zastanowić się nad rozwiązaniami i sposobami radzenia sobie z kryzysem. Przy telefonie i czacie dyżurują także specjaliści posługujący się językiem ukraińskim i rosyjskim, zaś w poniedziałki w godzinach od 18.00 do 20.00 dyżuruje prawnik specjalizujący się w prawach uchodźców i cudzoziemców.

          Dziecięcy Telefon Zaufania oferuje także poprowadzenie specjalistycznych lekcji online poświęconych działalności telefonu i czatu. Takie spotkanie należy wcześniej umówić - zgłoszenie mailem na adres: lekcje@brpd.gov.pl 

Data dodania: 2022-10-17 14:40:29
Data edycji: 2022-10-17 15:13:43
Ilość wyświetleń: 148

Ważne informacje

Więcej informacji

Osiągnięcia

M. Kwiatkowski laureatem konkursu historycznego. K.Kaliszewski laureatem konkursu Polonista Roku. A.Winogradow-II miejsce w konkursie matematycznym. J.Malczuk-III miejsce w konkursie literackim. O.Hawryluk-III miejsce w konkursie recytatorskim.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej