Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Świetlica szkolna

Świetlica szkolna                Wychowawcy świetlicy:

Paulina Łukaszewicz
Julia Michalczuk


                    Nauczyciele:

                             Anna Karpińska 

                             Elżbieta Gawryluk

                             Barbara Gorbowiec

                            Tomasz Górecki

                            Andrzej Hordejuk

                            Joanna Parafiniuk

 

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW:

 

                                                                               Godziny pracy świetlicy:

poniedziałek - piątek       7:00 - 07:30  oraz  11:25 -16:00 

 1. Do świetlicy szkolnej po zakończonych zajęciach uczniowie przyprowadzani są przez nauczycieli wychowawców lub innych mających ostatnią lekcję w danej klasie.
 2. Kontakt z wychowawcami świetlicy jest możliwy za pomocą telefonu (502 847 727) lub osobisty. W ważnych sprawach dotyczących zmian np. powrotu dziecka proszę wejść do szkoły.
 3. Główna sala świetlicy znajduje się na pierwszym piętrze w sali numer 207 budynku szkoły, Nauczyciele są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy świetlicy 07-7:30 / 11:25-16:00.
 4. Podany numer telefonu (502 847 727)  funkcjonuje tylko w godzinach pracy świetlicy (07-7:30 / 11:25-16:00).
 5. Wszelkie zmiany dotyczące wcześniejszego powrotu dziecka do domu niż te zadeklarowane w karcie zapisu, jego przebywania w świetlicy, ewentualnego odbioru przez kogoś innego niż wcześniej deklarowano prosimy zgłaszać na bieżąco w formie pisemnej (SMS na numer świetlicy, mail, wiadomość na e-dziennik do wychowawców świetlicy, kartka z informacją).
 6. Również odbiór dziecka będącego w szkole zgłaszacie Państwo dzwoniąc pod ten numer (prosimy o przedstawianie się, ponieważ często później jest problem kto zabrał dziecko).
 7. Świetlica w godzinach pracy daje możliwość komfortowego odrabiania zadań domowych.
 8. Jeśli organizowane jest w szkole zebranie z rodzicami świetlica również może zapewnić opiekę (w godzinach pracy świetlicy) dzieciom uczęszczającym do naszej szkoły. Należy wcześniej to zgłosić.
 9. Prosimy aby dzieci nie przynosiły ze sobą wartościowych sprzętów elektronicznych, ponieważ na czas przebywania w świetlicy często plecaki pozostawiają w szatni, gdzie nie ma możliwości sprawowania dyżuru w tych godzinach. Za sprzęt, urządzenia mobilne dane dziecku lub prywatne rzeczy, zabawki przyniesione z domu odpowiadają więc Państwo.
 10. Korzystanie z urządzeń mobilnych (smartfony, smartwatch’e, tablety itp.) zgodnie z zasadami zapisanymi w Statucie Szkoły.
 11. Najważniejszym narzędziem komunikacji z Rodzicami pozostaje elektroniczny dziennik szkolny. Tam zamieszczane będą najważniejsze informacje dotyczące pracy świetlicy szkolnej oraz ewentualne uwagi o uczniu.
 12. Prosimy o rozmowę z dzieckiem na temat zachowania bezpieczeństwa w szkole, w sali lub na korytarzach.
 13. W przypadku braku jakiejkolwiek informacji od rodzica odnośnie zmiany powrotu dziecka wychowawcy sugerują się informacjami zawartymi przez Państwa w karcie/ deklaracji zapisu dziecka do świetlicy szkolnej.
 14. Do Państwa dyspozycji możliwe są godziny konsultacji wychowawców świetlicy ( czwartek 11:30-12:30 oraz środa 10:30-11:30).

 

Data dodania: 2021-03-02 13:02:53
Data edycji: 2023-06-07 15:01:38
Ilość wyświetleń: 1215

Ważne informacje

Więcej informacji

Osiągnięcia

M. Kwiatkowski laureatem konkursu historycznego. K.Kaliszewski laureatem konkursu Polonista Roku. A.Winogradow-II miejsce w konkursie matematycznym. J.Malczuk-III miejsce w konkursie literackim. O.Hawryluk-III miejsce w konkursie recytatorskim.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej