Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Świetlica szkolna

Świetlica szkolnaWychowawcy świetlicy:

Paulina Łukaszewicz
Julia Michalczuk


Nauczyciele:

Anna Karpińska 

Elżbieta Gawryluk

Danuta Gulińska

Barbara Gorbowiec

Tomasz Górecki

Andrzej Hordejuk

Joanna Parafiniuk

 

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW:

 

Godziny pracy świetlicy:

poniedziałek - piątek    w godzinach:     7:00 - 8:00  oraz  11:25 -16:00

 1. Do świetlicy szkolnej po zakończonych zajęciach uczniowie przyprowadzani są przez nauczycieli wychowawców lub innych mających ostatnią lekcję w danej klasie.
 2. Kontakt z wychowawcami świetlicy jest możliwy za pomocą telefonu (502 847 727) lub osobisty (w ważnych sprawach dotyczących zmian np. powrotu dziecka proszę wejść do szkoły)
 3. Główna sala świetlicy znajduje się na parterze budynku, należy przejść przez hol udając się w stronę biblioteki, nasza sala jest po prawej stronie za gabinetem Pani pielęgniarki. Nauczyciele są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy świetlicy.
 4. Podany numer telefonu funkcjonuje tylko w godzinach pracy świetlicy.
 5. Wszelkie zmiany dotyczące ustalenia powrotu dziecka do domu, jego przebywania w świetlicy, ewentualnego odbioru przez kogoś innego niż wskazany w karcie prosimy zgłaszać na bieżąco pod podany numer.
 6. Również odbiór dziecka będącego w szkole zgłaszacie Państwo dzwoniąc pod ten numer (prosimy o przedstawianie się, ponieważ często później jest problem kto zabrał dziecko).
 7. Świetlica w godzinach 13:30-16:00 daje możliwość komfortowego odrabiania zadań domowych (prosimy o zgłaszanie do nas takiej potrzeby).
 8. Jeśli organizowane jest w szkole zebranie z rodzicami świetlica również może zapewnić opiekę, należy wcześniej to zgłosić.
 9. Prosimy aby dzieci nie przynosiły ze sobą wartościowych sprzętów elektronicznych, ponieważ na czas przebywania w świetlicy często plecaki pozostawiają w szatni, gdzie nie ma możliwości sprawowania dyżuru w tych godzinach. Za sprzęt dany dziecku odpowiadają więc Państwo.
 10. Najważniejszym narzędziem komunikacji z Rodzicami pozostaje elektroniczny dziennik szkolny. Tam zamieszczane będą najważniejsze informacje dotyczące pracy świetlicy szkolnej oraz ewentualne uwagi o uczniu.
 11. Prosimy o rozmowę z dzieckiem na temat zachowania bezpieczeństwa w szkole, w sali lub na korytarzach.

Data dodania: 2021-03-02 13:02:53
Data edycji: 2022-09-20 12:20:43
Ilość wyświetleń: 653

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej