Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Jeśli nie plecak? To co?

Jeśli nie plecak? To co?

Dzień bez plecaka 

        Zwyczaj ten pochodzi z USA i ma na celu zwiększanie świadomości dotyczącej problemów z dostępem do edukacji oraz trudnych warunków zdobywania wiedzy przez dzieci w wielu zakątkach świata. Niektóre muszą pokonywać pieszo duże odległości z reklamówkami lub trzymając rzeczy w rękach. 

        Samorząd Uczniowski zaplanował dzień, kiedy chętni uczniowie oraz nauczyciele mogli przyjść do szkoły bez plecaków i torebek. Zabawa polegała na tym, aby wykorzystując swoją pomysłowość zastąpić plecak jakimś nosidłem czy pojemnikiem, bo zeszyty i książki trzeba w czymś jednak przynieść. Kreatywność uczniów naszej szkoły można obejrzeć na dołączonych zdjęciach.  Jako "plecak" posłużyć może dosłownie wszystko: skrzynka na narzędzia, walizka, a nawet... sklepowy wózek. Tak, nawet takie pomysły wpadały uczniom do głowy. 

GRATULUJEMY KREATYWNOŚCI!

        Dzięki nieszablonowym pomysłom uczniów dzień był zaskakujący i bardzo wesoły. Zachęcamy do podziwiania niesamowitych pomysłów naszej młodzieży. 

Data dodania: 2022-03-22 21:23:30
Data edycji: 2022-04-17 20:50:22
Ilość wyświetleń: 234

Ważne informacje

Więcej informacji

Osiągnięcia

M. Kwiatkowski laureatem konkursu historycznego. K.Kaliszewski laureatem konkursu Polonista Roku. A.Winogradow-II miejsce w konkursie matematycznym. J.Malczuk-III miejsce w konkursie literackim. O.Hawryluk-III miejsce w konkursie recytatorskim.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej