Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkurs na kroki

Konkurs na kroki
 
 
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
 
        Święta, Święta i po Świętach! Teraz przyszła pora, aby spalić nadmiar kalorii, a przy okazji wesprzeć potrzebujących w aktywny sposób i wygrać nagrody. Każdy spacer, każdy krok przybliży uczniów do zwycięstwa w konkursie. Pomagając, nie tracisz, a zyskujesz.
Razem z Fundacją Pho3nix ❗od 24 stycznia do 6 lutego 2022 roku,❗liczymy kroki i jako Szkoła, bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najaktywniejszą Szkołę w Polsce!!!
 
 
 
ZASADY KONKURSU

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

 

NAGRODY

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

 

CEL CHARYTATYWNY - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Do rywalizacji o nagrody indywidualne dla uczniów dodajemy supercel. Fundacja Pho3nix premiuje rejestrację każdego ucznia do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, przypisanego do szkoły, który w terminie trwania rywalizacji, tj. 24.01 – 6.02.2022 wykona co najmniej 1000 kroków, wpłatą 5 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Celem Fundacji jest przekazanie 1 000 000 PLN! Liczy się jak największa liczba zarejestrowanych, aktywnych dzieci!

 

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

 

REJESTRACJA UCZNIÓW

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 - 6.02.2022 r. Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli uczeń ma przypisaną błędną szkołę lub nie przypisał szkoły w ogóle, powinien się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem pomoc@pho3nix-kids.com w celu przypisania go do właściwej szkoły.

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI [LINK] 

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA [LINK]

Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.

 

RANKING KONKURSU

W aplikacji widoczny będzie ranking konkursu Pho3nix Active School, dzięki czemu każdy użytkownik będzie miał do niego bieżący dostęp.

 

?Nie czekamy, tylko krokami WOŚP wspieramy!

Data dodania: 2022-01-07 11:21:38
Data edycji: 2022-02-22 19:38:05
Ilość wyświetleń: 635

Ważne informacje

Więcej informacji

Osiągnięcia

M. Kwiatkowski laureatem konkursu historycznego. K.Kaliszewski laureatem konkursu Polonista Roku. A.Winogradow-II miejsce w konkursie matematycznym. J.Malczuk-III miejsce w konkursie literackim. O.Hawryluk-III miejsce w konkursie recytatorskim.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej