Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Tomasz Włos laureatem Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Tomasz Włos laureatem Turnieju Wiedzy Pożarniczej

        W dniu 02 czerwca 2022 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Głównym organizatorem turnieju jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. 

        Turniej ten ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

 

       Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Tomasz Włos z klasy VIIIa, po wygraniu eliminacji gminnych, wziął udział w etapie powiatowym. Tomek najpierw zmierzył się z testem pisemnym, a następnie odpowiadał ustnie na pytania komisji. Ostatecznie Tomek zajął II miejsce w kategorii klasV - VIII szkoły podstawowj. Jesteśmy dumni z jego sukcesu.

 

Gratulujemy Tomkowi i jego rodzicom!

 

 

Data dodania: 2022-06-08 23:47:22
Data edycji: 2022-06-21 23:56:25
Ilość wyświetleń: 61

Ważne informacje

Więcej informacji

Osiągnięcia

Melania Czyrak, Uczennica klasy 8a, została finalistką konkursu Lubelskiego Kuratora Oświaty z matematyki
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Godło
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej