Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Trzecioklasiści zwiedzają- wyjazdy klas 3 w roku szkolnym 2023/24

Trzecioklasiści zwiedzają- wyjazdy klas 3 w roku szkolnym 2023/24

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Dla trzecioklasistów kończących
I etap edukacyjny to wyjątkowa okazja do miłych wspomnień i refleksji.

A jest co wspominać!

We wrześniu obie klasy pod opieką wychowawczyń: pani Marty Nowickiej, pani Jadwigi Bakiery oraz nauczyciela współorganizującego pani Pauliny Łukaszewicz wybrały się do MiniZooParku  w niedalekim Walimie. Uczniowie spędzili miło czas obserwując egzotyczne zwierzęta, bawiąc się wspólnie przy ognisku oraz na placu zabaw. Przechadzające się obok  wielbłądy i lamy tez wydawały się zadowolone ze spotkania. Małpki, wiewiórki, papugi i króliki podbiły serca dziewczynek i chłopców. Do tego pogoda była wyśmienita.

 

W drugiej połowie maja trzecioklasiści i ich panie wybrali się do Stadniny Koni w Janowie Podlaskim. Przesympatyczna pani Gabrysia oprowadzała uczniów i opowiadała o codziennej pracy z pięknymi końmi czystej krwi arabskiej, które nie bez przyczyny są nazywane naszą dumą. Dzieci były w kilku stajniach, widziały zabytkowe bryczki, Izbę Tradycji- miejsce gdzie gromadzone są liczne nagrody i trofea zdobyte przez najpiękniejsze konie pochodzące właśnie z Janowa Podlaskiego. Dodatkową atrakcją była przejażdżka bryczką.

 

 

W czerwcu trzecioklasiści razem z młodszymi kolegami spędzili cały dzień w podwarszawskim Majalandzie. To ogromny park rozrywki z licznymi atrakcjami. Dzieci świetnie bawiły się na karuzelach, zjeżdżalniach, roller coasterach, czy atrakcjach typu Sky Fly i Łódź Wikingów.  Czas upłynął wszystkim bardzo szybko, wszyscy wracali do domów zadowoleni i dzielili się wrażeniami w autokarze oraz jeszcze  następnego dnia w szkole.

 

 

 

 

 

Data dodania: 2024-06-19 09:58:31
Data edycji: 2024-06-25 14:58:34
Ilość wyświetleń: 123

Nasi Partnerzy

godło Polski - link do strony głównej
Szkoła podstawowa
im. Stanisława Staszica

21-542 Leśna Podlaska

ul. Bialska 25 Leśna Podlaska

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej